Ładowanie…
02slajd
previous arrow
next arrow

Witamy na nowej stronie!

Jak widać, PTR ma nową stronę internetową. Stare skrypty były podatne na ataki wirusów i innego szkodliwego oprogramowania i ataki takie miały miejsce. Dlatego tak długo nie pojawiały się nowe wpisy na stronie. Stopień zakażenia był na tyle duży, że trzeba było całość zlikwidować i zbudować na nowo – dotyczy to również forum internetowego. Tu warto zwrócić uwagę, że po tych przejściach programy antywirusowe jak również filtry „spamu” mogą rozpoznawać naszą stronę oraz wiadomości z tej domeny jako niebezpieczne.

Nowa strona jest jeszcze w zasadzie w budowie – więc nie wszystko wygląda tak, jak będzie docelowo – jednak jej nowe funkcjonalności są już sprawne. I tak, można przez stroną wysyłać deklarację członkowską (również Członka Wspierającego) oraz dokumenty zgłoszeniowe na LRE. Deklaracja Członka Juniora pozostaje w formie papierowej (ze względu na to, że potrzebny jest podpis Opiekuna). Wkrótce dostępne będą też pozostałe dokumenty. Przy okazji – w zeszłym roku powstały nowe wersje dokumentów zgłoszeniowych dla chcących wziąć udział w Lotach Rakiet Eksperymentalnych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi już teraz. Ze względu na rosnącą popularność tej imprezy wśród zagranicznych gości powstały analogiczne anglojęzyczne wersje.

Zachęcamy do pisania artykułów do umieszczenia na stronie. Jeśli dzieje się coś ciekawego w dziedzinie rakiet (i nie tylko) a ktoś chciałby napisać o tym – zachęcamy gorąco do przesyłania materiałów na naszego maila: biuro@rakiety.org.pl, lub też przez formularz na stronie (to również nowa funkcjonalność).