Ładowanie…
02slajd
previous arrow
next arrow

Warsztaty Rakietowe PTR

Zaproś nas do swojej instytucji

Warsztaty Rakietowe organizowane przez Polskie Towarzystwo Rakietowe to świetna okazja dla dzieci i młodzieży, by rozwijać swoje zainteresowania naukami STEM, w szczególności modelarstwem rakietowym.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję nie tylko poznać podstawy tego fascynującego hobby, ale również samodzielnie zbudować i wystartować swoją rakietę.W zależności od imprezy podczas jednego dnia, nasz zespół może przeprowadzić kilka sesji warsztatowych (ok. 25 uczestników na sesje). Każda sesja jest prowadzona przez dwóch doświadczonych instruktorów, dzięki czemu wszyscy uczestnicy będą mieć wsparcie podczas budowy i testowania swoich modeli. Po zakończeniu sesji warsztatowej możemy zorganizować kampanię startową, pod warunkiem posiadania odpowiedniego miejsca. Oczywiście po skończonych warsztatach uczestnicy będą mogli zabrać ze sobą swoje modele.

Jeśli jesteś zainteresowany zaproszeniem naszego zespołu na warsztaty rakietowe w swojej szkole, instytucji czy podczas publicznego wydarzenia prosimy o kontakt na adres email: biuro@rakiety.org.pl

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji.

Pozostańmy w kontakcie

Damy Ci znać kiedy w Twojej okolicy będziemy organizować warsztaty. Już teraz zapisz się na nasz newsletter by być na bieżąco z nowościami w PTR.

Zainwestuj w przyszłość swoich uczniów i zachęć ich do rozwijania swoich pasji naukowych!

Poniżej film z warsztatów, które przeprowadzaliśmy na World Space Week we Wrocławiu.

Warsztaty rakietowe PTR