Na pierwszy strzał poszła chyba najprostsza możliwa kombinacja. Standardowa sorbitolka 65/35 z dodatkowymi 8% opiłków Ti 225-450um.
Przygotowałem dwa ziarna o łącznej masie 70g do spalenie w testowym silniczku o zacisku max 300. Najbardziej zastanawiało mnie to czy dodatek takiej ilości metalu nie spowoduje przyspieszenia spalania lub dużej erozji dyszy (grube ziarna o wysokiej temperaturze topnienia). Impuls na razie jest mniej istotny wiec ze względów bezpieczeństwa pierwszy test był bez hamowni.
Poniżej nagranie z próby:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eIzUaiZH ... e=youtu.be[/youtube]
Sukces
A tutaj już w locie podczas FM, wykorzystałem ten sam silnik.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4DAP6Tvm-oA[/youtube]