Bez przesady, to nie jest program na sprzedaż, lista rzeczy które chciałbym w tym programie jeszcze zrobić jest spora, ale puki symulacje wypadają dobrze, przy permanentnym braku czasu nie mam motywacji
Jeśli ktoś z modelarzy używa wyłącznie maca, oraz jeśli można kod źródłowy przekompilować w 5min mogę to zrobić, jeśli mnie ktoś nauczy
pzdr


