Strona 1 z 3

KMZty po raz kolejny

: sobota, 18 paź 2008, 11:22
autor: jaskiniowiec
Witam

W związku z tym, ze KMZ 51 wymiotło ze sklepików lub tez są b. drogo, proponuję zebrać zamówienia na te scalaki. Kto potrzebuje, pisać, deklarować ilość. Cena koło 16-17 zł w zależności od kursu Euro. Zostaną zakupione w Niemczech i przesłane do mnie, ja zajmę się resztą dystrybucji. Tą możliwość zawdzięczamy (a jakże) Paulowi. Warto, by sumaryczna ilość przekroczyła 10 szt dla utrzymania podanej ceny.

: sobota, 18 paź 2008, 23:00
autor: Mortan
Chętnie się zapisze na jedną sztukę.

: czwartek, 8 sty 2009, 21:14
autor: Paul
Witam,

Na forum niemieckim zbieramy chetnych na KMZ-ty. Problem w tym, ze musimy zamowic 100 sztuk. KMZ-ty sa sprzedawane w opakowaniach po 50 sztuk a zamowic musimy za minimum 200 Euro to znaczy dwa opakowania po 50 sztuk. A teraz to najwazniejsze - cena jednej sztuki -2,5 Euro tzn 10 zl.Jezeli jest ktos chetny to prosze sie zglaszac. Taka okazja zdaza sie raz na 100lat :wink:

Po stronie niemieckiej mamy juz 60 sztuk zamowionych tzn wolnych jest jeszcze 40 sztuk.

Paul

: czwartek, 8 sty 2009, 21:42
autor: Paul
... jest jeszcze 30 sztuk wolnych!!!!!!!!!

http://www.raketenmodellbau.org/forum?a ... tedPosting



Paul

: czwartek, 8 sty 2009, 21:42
autor: PINOT
Hehe, polsko niemiecka unia zakupowa. Proszę, ekonomia łączy narody :) Nie ma to jak globalizacja (czasem). Chętnie bym wszedł w 3 sztuki, gdyby ktoś zlutował dla mnie ze z nich 3 całe układy. W zamian sfinansuję mu 7 KMZ tów.



Niech to będzie zagadka, ile KMZ tów Pinot chce zakupić :)

: czwartek, 8 sty 2009, 21:56
autor: jaskiniowiec
O! W takim układzie ja biorę 20 szt.

: czwartek, 8 sty 2009, 21:59
autor: andżej
No to sie spuźniłem. Chyba że mi ktoś odstąpi 3szt

: czwartek, 8 sty 2009, 22:07
autor: jaskiniowiec
No to biorę 17 szt. Bez przesady...nie żywię się KMZtami, tylko korzystam z okazji.

: czwartek, 8 sty 2009, 22:30
autor: andżej
Dziękuję bardzo :D .

: czwartek, 8 sty 2009, 23:20
autor: PINOT
Robercik,



Masz do dyspozycji 10 sztuk. My się dogadaliśmy z Jaskiniowcem i podzielimy jego 20 sztukami :)