Strona 1 z 3
KMZty po raz kolejny
: sobota, 18 paź 2008, 11:22
autor: jaskiniowiec
Witam
W związku z tym, ze KMZ 51 wymiotło ze sklepików lub tez są b. drogo, proponuję zebrać zamówienia na te scalaki. Kto potrzebuje, pisać, deklarować ilość. Cena koło 16-17 zł w zależności od kursu Euro. Zostaną zakupione w Niemczech i przesłane do mnie, ja zajmę się resztą dystrybucji. Tą możliwość zawdzięczamy (a jakże) Paulowi. Warto, by sumaryczna ilość przekroczyła 10 szt dla utrzymania podanej ceny.
: sobota, 18 paź 2008, 23:00
autor: Mortan
Chętnie się zapisze na jedną sztukę.
: czwartek, 8 sty 2009, 21:14
autor: Paul
Witam,
Na forum niemieckim zbieramy chetnych na KMZ-ty. Problem w tym, ze musimy zamowic 100 sztuk. KMZ-ty sa sprzedawane w opakowaniach po 50 sztuk a zamowic musimy za minimum 200 Euro to znaczy dwa opakowania po 50 sztuk. A teraz to najwazniejsze - cena jednej sztuki -2,5 Euro tzn 10 zl.Jezeli jest ktos chetny to prosze sie zglaszac. Taka okazja zdaza sie raz na 100lat
Po stronie niemieckiej mamy juz 60 sztuk zamowionych tzn wolnych jest jeszcze 40 sztuk.
Paul
: czwartek, 8 sty 2009, 21:42
autor: Paul
: czwartek, 8 sty 2009, 21:42
autor: PINOT
Hehe, polsko niemiecka unia zakupowa. Proszę, ekonomia łączy narody

Nie ma to jak globalizacja (czasem). Chętnie bym wszedł w 3 sztuki, gdyby ktoś zlutował dla mnie ze z nich 3 całe układy. W zamian sfinansuję mu 7 KMZ tów.
Niech to będzie zagadka, ile KMZ tów Pinot chce zakupić

: czwartek, 8 sty 2009, 21:56
autor: jaskiniowiec
O! W takim układzie ja biorę 20 szt.
: czwartek, 8 sty 2009, 21:59
autor: andżej
No to sie spuźniłem. Chyba że mi ktoś odstąpi 3szt
: czwartek, 8 sty 2009, 22:07
autor: jaskiniowiec
No to biorę 17 szt. Bez przesady...nie żywię się KMZtami, tylko korzystam z okazji.
: czwartek, 8 sty 2009, 22:30
autor: andżej
Dziękuję bardzo

.
: czwartek, 8 sty 2009, 23:20
autor: PINOT
Robercik,
Masz do dyspozycji 10 sztuk. My się dogadaliśmy z Jaskiniowcem i podzielimy jego 20 sztukami
