Strona 1 z 1

Zwijanie rur

: piątek, 10 kwie 2020, 12:14
autor: Bdabrowski
Witajcie,
czy jest tu ktoś, kto zwijał rury dużej średnicy (120mm) z kartonu, albo czy są jakieś materiały, które to pokazują. Muszę takową wykonać a z powodu kwarantanny jestem ograniczony do materiałów dostępnych w domu. Jak wykonać kopyto na taką średnicę?

Re: Zwijanie rur

: poniedziałek, 20 kwie 2020, 19:08
autor: stansz
cześć.

Ty nie zwijaj rur. Chyba, że chcesz zwijać rury z włókna węglowego. Lepiej kup wysyłkowo w jakiejś z firm rury za 50 złotych.
Zastanów się nad technologią wykonywania głowicy.
Ponieważ jesteś z Białegostoku -to mogę ci dać papierową rurę 120 mm.

Re: Zwijanie rur

: wtorek, 5 maja 2020, 17:03
autor: Bdabrowski
Akurat wykonywanie głowic mam opanowane - projektuję je w Fusion 360 a potem na drukarkę 3D z wypełnieniem 2-5%. Rura już zamówiona