Strona 1 z 1

warsztaty w szpitalu

: czwartek, 19 gru 2019, 21:48
autor: jaskiniowiec
Cześć.
Trochę czasu już minęło, ale trza pokazać, co było.
Za sprawą Agaty Kołodziejczyk, której córa przeszła w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu w Krakowie rekonstrukcję komór serca, powstał plan warsztatów, dla Tych dzieci. I poszło. Najpierw prezentacje na auli (Agata o Analog Astronaut Training Center, ja o PTR), a potem klejenie modeli w salce szkolnej. Startów nie było. Ale .. mam wrażenie, że zasialiśmy trochę ciepła i nadziei w tych ludziach. Ocenione dobrze, podobało się, jest super.
out0334.jpeg
out0334.jpeg (1.08 MiB) Przejrzano 6291 razy

Re: warsztaty w szpitalu

: piątek, 20 gru 2019, 08:16
autor: rafciodz
Andrzej, Agata SZACUN !!!

Re: warsztaty w szpitalu

: piątek, 20 gru 2019, 16:58
autor: verex
Wielki szacun dla Was za zorganizowanie tego! Musiała być świetna sprawa dla dzieciaków, bardzo ładne podziękowania. Tak trzymać!

Re: warsztaty w szpitalu

: piątek, 20 gru 2019, 19:19
autor: Vigoniusz
Jak zawsze brawo!