Witam
: wtorek, 29 paź 2013, 20:11
Dzień dobry, mam na imię Hubert i mam 15 lat.
To forum polecił mi znajomy gdy chwaliłem mu się swoimi konstrukcjami silników i rakiet. Mam nadzieję, że znajdę tu wiele informacji, które mi się przydadzą. (tak naprawdę to już to zrobiłem ale nie byłem wtedy jeszcze zalogowany)
.