Strona 1 z 1

Ciasteczka.

: sobota, 6 kwie 2013, 15:03
autor: tadeusz
Witam!

Od kilku dni na stronie głównej PTR jestem molestowany żebym zgodził się na ciasteczka.

Co zrobić z tym fantem?


Pozdrawiam.tadeusz

Re: Ciasteczka.

: sobota, 6 kwie 2013, 17:28
autor: michalz21
Chyba wyszła jakaś ustawa czy coś bo wszędzie tak jest.

Re: Ciasteczka.

: sobota, 6 kwie 2013, 20:51
autor: Adam
tadeusz pisze: Co zrobić z tym fantem?
Zgodzić się. Na innych stronach faktycznie też wyskakuje, na innych pewnie lepiej się nie zgadzać.
Pozdrawiam!