RASAero
- verex
- Supersonic PROFI
- Posty: 743
- Rejestracja: poniedziałek, 25 lip 2011, 19:38
- Lokalizacja: Tczew/Kingston upon Thames
- Kontakt:
Re: RASAero
Niestety
. Największa wada programu została, no ale i tak jest lepiej.
Zapukaliśmy nieśmiało do bram kosmosu...