Polskie Towarzystwo Rakietowe - Amatorskie Konstrukcje Rakiet
forum dyskusyjne
https://rakiety.org.pl/forum/
Kapsuła ładunkowa
https://rakiety.org.pl/forum/viewtopic.php?t=2081
Strona
2
z
2
Re: Kapsuła ładunkowa
:
piątek, 13 gru 2013, 12:49
autor:
Tofifi
Czyli coś ala transformers?
[youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=4Ag6lFQrexU
[/youtube]