Spotkania

czyli zaczynamy zabawę!
WitosekW
*
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 14 cze 2022, 19:45

Spotkania

Post autor: WitosekW »

Witam, wie ktoś o jakimś zjeździe "rakietowym" na wakacjach 2022 w Polsce? Chętnie bym pojechał :)
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: Spotkania: z rakietami i bez rakiet

Post autor: stansz »

Cześć .
Takie spotkania z własnej inicjatywy rzadko się udają. Bo kiedy dochodzi do samoorganizowania, ujawnia sie że to trudne logistycznie.
Po kilku latach związku z organizacją PTR [zacząłem od przełomu roku 2015/2016, kiedy zapisałem się jako członek ; obserwuję -poprzez Forum od 2010] widzę , ze bycie w naszej grupie nie powoduje automatycznego zwiększenia znajomości w grupie rakietowej. A rakiety robimy w całej Polsce.

Jak uda ci się zauważyć w niektórych miastach są lokalne grupy przyjacielskie, króre w (2 - 3 - 4 ) kilka osób robią wspólny projekt, wspólną rakietę.
Naj częściej nikt o tym się nie chwali. Samo Polskie Towarzystwo R siłami wybranego Prezesa i Wiceprezesa, Skarbnika robi Festiwal Meteor.
A ten będzie 3 i 4 września przez dwa dni. Obadanych jest kilka miejsc :Toruń Drawsko-P. :pod Krakowem Pustynia Błedowska. Zasada jest taka że poligon wojskowy w Dr. Pomorskim od wojska był udzielany na Loty Rakiet Eksperymentalnych. Wiadomo, że wojna zniszczyła to wszystko; a teraz bez rozpowszechniania paniki sprawy wskazują, że gdy diabeł zawinie ogonem, wojna będzie w Polsce. To ćzyli gdy grają armaty, orkiestra symfoniczna milknie.
Dlatego cieszymy sie , że F M będzie 3 i 4 września. I dobrze. Z mojej strony to nic , że będę miał do przejechania 700 kilometrów.
inżynier=o mało co rakietowy :-)
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
ODPOWIEDZ