UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

czyli zaczynamy zabawę!
Awatar użytkownika
Apollo262
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 30 sty 2012, 16:25

UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

Post autor: Apollo262 »

witam, czy to dobra mieszanka dla początkującego? wygląda prosto i skutecznie bo jest mało składników. i jeszcze jedno. gdzie to włożyć i czym skleić żeby było paliwo stałe?

PS. dostanę to w sklepie typu biedronka, bo nie mam kasy?
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

Post autor: jaskiniowiec »

Podałeś skład na paliwo ciekłe. Fakt, może i niezłe, bo samozapłonowe, ale pierońsko toksyczne.
P.S. W Biedronce to kupisz co najwyżej cukier....
Awatar użytkownika
Apollo262
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 30 sty 2012, 16:25

Re: UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

Post autor: Apollo262 »

właśnie dlatego zakomunikowałem że mam zamiar dodać np. gumy arabskiej aby korzystać z niego jako paliwa stałego. znowu użytkownik tego forum popisuje się skrajną niewiedzą.
cukier? tak się składa że w biedronce pracowałem wiele lat i są tam rzeczy których byś się nie spodziewał. nie masz pojęcia co dzieje się poza twoim polem widzenia, nie widzisz mechanizmów które naprawdę rządzą światem.
admin
Administrator
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 31 sty 2011, 17:44

Re: UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

Post autor: admin »

Apollo262 pisze:właśnie dlatego zakomunikowałem że mam zamiar dodać np. gumy arabskiej aby korzystać z niego jako paliwa stałego. znowu użytkownik tego forum popisuje się skrajną niewiedzą.
cukier? tak się składa że w biedronce pracowałem wiele lat i są tam rzeczy których byś się nie spodziewał. nie masz pojęcia co dzieje się poza twoim polem widzenia, nie widzisz mechanizmów które naprawdę rządzą światem.
Zarzucasz innym niewiedzę a sam nie wiesz o czym mówisz.
Polecam hasło trupi jad. Dodać gumy arabskiej... Aha i powodzenia ze zdobywaniem składników.
Trolling hard?

Wiele lat w Biedronce pracowałeś a do liceum chodzisz...
Zajmuję się forum tylko od strony technicznej
Awatar użytkownika
Apollo262
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 30 sty 2012, 16:25

Re: UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

Post autor: Apollo262 »

po raz kolejny staram się być uprzejmy i udzielam cennych rad, a spotykam się z lekkomyślną reakcją niedoedukowanej społeczności. trupi jad? o co chodzi, przecież nie będę zabijał babci.
sądząc po twoim avatarze przy konstruowaniu rakiet wzorujesz się na serialach sci-fi, co po raz kolejny źle świadczy o tobie i twojej wyobraźni. co do liceum, to jeszcze do takowego nie uczęszczam. to raczej ty jesteś stary i wierzysz, z całym szacunkiem, w zabobony, a ja jestem przedstawicielem młodego pokolenia o otwartym na świeże idee umyśle.
jeśli chodzi o biedronkę, jestem buddystą. to chyba powinno ci wszystko wyjaśnić.
Awatar użytkownika
KSard
Supersonic PROFI
Posty: 1499
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

Post autor: KSard »

Szanowny kolego - dostajesz bana na tydzień. Przemyśl swoje postępowanie.

Jeśli się obrazisz, to nie wracaj. Nie potrzebujemy tutaj osób tego pokroju.
pozdrawiam KSard - www.facebook.com/ksardpl : www.ksardrakiety.cba.pl

"Ci, którzy skłonni są zrezygnować choćby z części prawa do wolności aby uzyskać w zamian trochę tymczasowego bezpieczeństwa, nie zasługują ani na wolność, ani bezpieczeństwo "- Ben Franklin
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

Post autor: Kacper »

Nie wiem czy chcesz wywołać w nas śmiech czy żal i współczucie ale skończ już tą zabawę i zanim coś napiszesz zapoznaj się z czymś takim jak logika. Być może twoje wypowiedzi satną się bardziej wiarygodne.
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

Post autor: jaskiniowiec »

Trochę szkoda, Ksard, ze przerwałeś taki obiecujący serial kabaretowy. Ale słuszna decyzja...
Awatar użytkownika
PIOTR
PROFI
Posty: 933
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Re: UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

Post autor: PIOTR »

typowy hejter - popieram bana
to the open space
Awatar użytkownika
Piotrek
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 235
Rejestracja: poniedziałek, 26 gru 2011, 15:28
Lokalizacja: Rzeszów, Chotyłów

Re: UDMH + N2O4 - rewelacyjne paliwo?

Post autor: Piotrek »

Wyjaśnij mi po co chcesz się brać za takie paliwa skoro jak na razie wystarcza nam stara i dobra karmelka (wystarczy ponad 2kg karmelki aby przebić się przez barierę dźwięku). Poza tym jest strasznie toksyczne i raczej składników do tego paliwa nie dostaniesz zwłaszcza jak napisałeś, że nie posiadasz zbytnio dużo funduszy. Nawet sam Siergiej Korolow był stanowczo przeciwny temu paliwu i nigdy jego nie wykorzystał -nazwał go trupim jadem, jak powyżej wspomniano .
Sądzisz, że P. Ksard i P. Paul posiadają ubogą wiedzę?- Bez wiedzy na temat rakiet nie pokonali by bariery dźwięku i nie zbudowali by tak ciekawych rakiet .




Apollo262 pisze:, a ja jestem przedstawicielem młodego pokolenia o otwartym na świeże idee umyśle.
jeśli chodzi o biedronkę, jestem buddystą. to chyba powinno ci wszystko wyjaśnić.
Sam należę do tego młodego pokolenia i coraz bardziej zaczynam się go wstydzić


Rrzepkaa
ODPOWIEDZ