Arecorder v2.2 - wersja PTR

Aparatura pokładowa, układy pomiarowe i wykonawcze.
Awatar użytkownika
bartekM
***
Posty: 61
Rejestracja: środa, 18 sty 2017, 17:08

Re: Arecorder v2.2 - wersja PTR

Post autor: bartekM »

Potrzebuję waszej opini. Jak bardzo przydatny lub nieprzydatny jest pomiar temperatury w Arecorderze? Komuś się kiedyś przydał?
wojtas_q
*
Posty: 25
Rejestracja: piątek, 19 cze 2020, 15:25

Re: Arecorder v2.2 - wersja PTR

Post autor: wojtas_q »

Może nie w arecorderze, ale w telemedze jak najbardziej się przydaje, przynajmniej dla mnie. Chociażby aby znać temp wewnątrz modułu z elektroniką.
bartekM pisze: piątek, 2 lip 2021, 19:51 Potrzebuję waszej opini. Jak bardzo przydatny lub nieprzydatny jest pomiar temperatury w Arecorderze? Komuś się kiedyś przydał?
Awatar użytkownika
bartekM
***
Posty: 61
Rejestracja: środa, 18 sty 2017, 17:08

Re: Arecorder v2.2 - wersja PTR

Post autor: bartekM »

Pytam o to, bo oczywiście dostępność czujnika temp. do Arecordera jest kiepska. Przynajmniej mikrokontrolery udało mi się zamówić od producenta. Reszta zamówień leci przez weekend.
Awatar użytkownika
bartekM
***
Posty: 61
Rejestracja: środa, 18 sty 2017, 17:08

Re: Arecorder v2.2 - wersja PTR

Post autor: bartekM »

Trochę nowin :D
1) Dotarła większość komponentów, a brakujące już jadą. Płytki PCB i szablony do pasty już mam.
2) Koszt komponentów mocno podskoczył z powodu ostatnich braków na rynku. Cena komponentów wzrosła o około 30-40% względem poprzedniej partii od Arka... Dalej mam nadzieję, że cena końcowa utrzyma się na poziomie 250zł.
3) Pierwsze sztuki będą gotowe do wysyłki w okolicach września/października.
4) Na Meteorze będę miał kilka sztuk do wypożyczenia :!:
Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI
Posty: 828
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Re: Arecorder v2.2 - wersja PTR

Post autor: Tofifi »

To ja będę potrzebował wypożyczyć. Dobrze by było gdybyś wypożyczył komplet - z akumulatorkiem, tak aby na poligonie nie trzeba było nic lutować, sztukować etc. Czyli Arek + aku na pasującej wtyczce.
ODPOWIEDZ