Wikipedia

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
Awatar użytkownika
not7cd
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 24 cze 2021, 13:35

Wikipedia

Post autor: not7cd »

Czołem,
zacząłem skrobać artykuł na Wikipedię o towarzystwie dostrzegając jego brak. Zacząłem go tutaj, i każdy zainteresowany może go edytować.
pl.wikipedia. org/wiki/Wikipedysta:Not7CD/brudnopis

Potem przeniesie się go na odpowiednią stronę. Ale dopiero jak będzie wystarczająco dużo treści, bo poprzednia próba została usunięta przez jej brak :P
pl.wikipedia. org/wiki/Polskie_Towarzystwo_Rakietowe


Fajnie byłoby mieć zdjęcie, osobiście umieściłbym zdjęcie z ludźmi i z ich konstrukcjami. Bo o zdjęcie siedziby pewnie ciężko ;)
To zdjęcie jest spoko, ale autor musiałby się zgodzić na opublikowanie go pod licencją Commons.
Obrazek

Zasadniczo jeśli mam umieścić logo lub jakieś inne zdjęcia potrzebuję wyraźnej zgody na zrobienie tego.

Obawiam się, że nie mam uprawnień: You can’t post image, email or url links that are external to this domain. Please remove wikipedia .org
Awatar użytkownika
Vigoniusz
****
Posty: 220
Rejestracja: środa, 20 cze 2018, 15:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Wikipedia

Post autor: Vigoniusz »

Dobry start! W wolnej chwili zrobie galerie swoich PTRowych zdjęć i podrzucę linka by można je wykorzystać.

Logo PTR możesz pobrać tu http://rakiety.org.pl/wp-content/upload ... /logo1.jpg
Space is hard.
Awatar użytkownika
not7cd
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 24 cze 2021, 13:35

Re: Wikipedia

Post autor: not7cd »

Zanim jednak umieszczę logo, muszę mieć jasność co do praw autorskich. Najlepiej by było gdyby sam autor to wrzucił na wiki. A w innej sytuacji chcę jasne potwierdzenie, że mogę je wysłać. Logo po wysłaniu zmieni swoją licencję na Wikimedia Commons.
Awatar użytkownika
not7cd
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 24 cze 2021, 13:35

Re: Wikipedia

Post autor: not7cd »

Przeniosłem stronę na pl.wikipedia .org/wiki/Polskie_Towarzystwo_Rakietowe
Zobaczymy co się stanie
ODPOWIEDZ