Cześć z Niemiec

Gość

Cześć z Niemiec

Post autor: Gość »

Witaj,

Ja również chciałbyś odwiedzić tutaj na forum sobie wyobrazić. Sven i pochodzą z Görlitz bezpośrednio do polskiej granicy. Hobby są, oczywiście, zbudować model rakiety, fajerwerki i paintball. Jeśli nawet prawie Görlitz życia, Jestem również zadowolony o spotkanie.



Ponieważ nie można niestety überhabt Polski, to może być trochę trudne: lol:.



Używam tutaj na forum jest tłumaczeniem programu, dzięki czemu mam nadzieję, że się go odczytać.



Z poważaniem,



Sven









Ganze nochmal auf Deutsch.



Hallo ich möchte mich hier im Forum mal Vorstellen. Mein name ist Sven und ich komme aus Görlitz direkt an der Polnischen Grenze. Meine Hobbys sind Modellraketen bauen, Feuerwerk und Paintball. Wenn jemand in der nähe von Görlitz wohnt kann er sich gerne bei mir Melden. Vielleicht ist ja auch mal ein treffen möglich. Da wohl das Übersetzungsprogramm doch nicht so gute arbeit leistet. Nehme ich Paul als Übersetzer in Anspruch :roll: .



Grüße

Sven



..................................................................................................



Jeszcze raz ale tym razem po niemiecku.

Hallo,

Chcialbym sie tutaj na tym forum przedstawic. Nazywam sie Sven i mieszkam w Zgorzelcu (Görlitz) na samej granicy z Polska.Moje zainteresowania sa, modelarstwo rakietowe,sztuczne ognie oraz Paintball. Jezeli ktos mieszka niedaleko Zgorzelca, bylo by fajnie gdyby sie ze mna skataktowal. Moze mogli bysmy sie i spotkac.

W wiazku z tym, ze ten program do tlumaczenia z niemieckiego na polski nie za dobrze "dziala" , chetnie skorzystam z uslug Pawla.



Pozdrawiam

Sven



Ps.

Mysle, ze moje tlumaczenie jest bardziej zrozumiale niz to pierwsze, u gory :lol:
Andy
Gość Zagraniczny
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Post autor: Andy »

Hi Sven,



ich hatte gerade gestaunt wie gut du polnisch sprichst aber dann habe ich

gesehen das Paul auch dir (genau wie mir) geholfen hat...:wink:)



Andreas
ODPOWIEDZ