Fora Modelarstwa Kosmicznego

Zawody, wyczynowe modele rakiet
Bart
***
Posty: 63
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kielcownia.

Fora Modelarstwa Kosmicznego

Post autor: Bart »

witam, buszujac po sieci znalazłem taki oto link

http://www.mlik.pl/forum/index.php

Ja sie tym zbytnio nie interesuje, ale moze komus sie przyda, moze ktos bedzie chcial nawiazac dialog z ludzmi z FAI,pojechac na jakies zawody czy cus.

pozdrawiam bart
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: jaskiniowiec »

Extra. Ale jak dla mnie nic tam nie ma. Forum dotyczy głównie zawodów i spraw organizacyjnych.
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Post autor: Paul »

Witam,

Tak wlasciwie to od dawna szukam kontaktu ze sportowcami (rakiety) z Polski, ale z tego co widze to jest to raczej mala albo bardzo mala grupa ludzi ktorzy raczej unikaja kontaktu z "szerszym swiatem". A szkoda!!! Wydaje mi sie, ze wiem dlaczego tak jest: " kazdy kto uczestniczy w zawodach ma swoje male tajemnice odnosnie budowy modeli i na ten temat sie raczej nie mowi, dyskutuje" :wink:



Paul



Ps.

Nie wierze,ze nikt z tych sportowcow nie wie o egzystencji tego forum!!!
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: jaskiniowiec »

W sumie mogę potwierdzić, po wizycie u modelarzy krakowskich. Gotują się raczej we własnym sosie. Ale sympatyczni z nich ludzie.
Awatar użytkownika
sław
Modelarz FAI
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 7 mar 2013, 23:58

Re: Fora Modelarstwa Kosmicznego

Post autor: sław »

No witam Panowie. Jestem jednym z nich. Trochę tych rakietek w życiu puściłem, nie w jednych krzakach, kukurydzach, zbożach, bagnach, strumykach byłem żeby je odzyskać. Nie po to, że jest mi ich szkoda. Ja przy walce o lokatę dwoma modelami muszę wykonać trzy loty. Im lepsza technologia no i znajomość termiki a raczej trochę szczęścia w tym temacie, to ten sport robi się dość ekstremalny. Bo ja robię rakiety, żeby startować w zawodach, a startuję po to by zajmować jak najlepsze miejsca . Tak w wielkim skrócie wygląda ta nasza chora jazda...Ale ja to kocham. P.S. Bywałem na waszym,no w zasadzie już teraz naszym forum, ale jakoś za pusto mi było u sportowców. postanowiłem spróbować coś zmienić . POZDRAWIAM i zapraszam do dyskusji .
ODPOWIEDZ