Sprzedam oryginalną profesjonalną dyszę do modelu rakiety

sq5pc
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31

Sprzedam oryginalną profesjonalną dyszę do modelu rakiety

Post autor: sq5pc »

Witam mam do sprzedania kilka dysz do modelu rakiety. Dysza ta pochodzi ze zużytego już silnika o średnicy 3,4 cm sama dysza jest ze 2 mm mniejsza. Otwór wylotowy ma 2 mm. Oprócz tego w dyszy są 3 małe dysze ustawione pod kątem dzięki czemu rakieta dostaje moment obrotowy i dodatkową stabilizację lotu. Z powowdzeniem nadaje się do ponownego wykorzystania. Jeśli będzie ktoś zainsteresowany to proszę o maila http://allegro.pl/item1170434867_silnik ... t_2_5.html.

Niestety nie wiem jak zamieścić zdjęcie wiec jak ktoś mi podpowie to postaram się je umieścić
sq5pc
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31

Silniki rakietowe

Post autor: sq5pc »

Posiadam również silniki oryginalne rakietowe Jeśli jest ktoś zainsteresowany to proszę o telefon. Silniki te były wykorzystywnane w wojsku do wyrzucania flar oświetleniowych na 800 metrów do góry.<span style="font-weight: bold"></span>
POczatkujacy
***
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31

Post autor: POczatkujacy »

wogóle nie napisałeś z czego jest ta dysza. Jaki ma kąt wlotowy i wylotowy?
placydo
PROFI
Posty: 710
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kielce

Post autor: placydo »

pomijajac juz to, ze w zlym dziale temat zalozyles
sq5pc
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31

Przepraszam

Post autor: sq5pc »

Ja nie jestem specjalistą w tej materii. Jeśli to nie ten dział to proszę podpowiedzieć gdzie lepiej to zamieścić. NO i jak zamieścić zdjęcie. Pokazało by jak to dokładnie wygląda. SIlnik ten jest z rakietnicy która wyrzuca flarę magnezową na 800 metrów do góry.



Mam kilka silników których chciałbym się pozbyć SIlnik po pracy z opóżnieniem kilka sekund detonuje mały ładunek np żeby wyrzucić spadochron.
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 912
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Kacper »

Zdjęcia możesz wrzucić tu http://www.imageshack.us/
ODPOWIEDZ