Aloha!

Jesteś nowy? - przedstaw się...
Awatar użytkownika
MaxNastały
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 21 sie 2020, 12:15
Lokalizacja: Wejherowo

Aloha!

Post autor: MaxNastały »

Cześć wszystkim!

Zawsze mam problem z rozpoczęciem swojego nowego opisu a więc zacznę standardowo 😅

Max Nastały, 22 lata, licencjonowany pilot szybowcowy i samolotowy. Studiuje lotnictwo i kosmonautykę w specjalności „cywilny pilotaż SP” (ale spróbuje połączyć to z inżynierią lotniczą) na wydziale Lotnictwa Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie.

Lotnictwo to nie tylko moja pasja ale także sposób na życie. Od małolata buduje modele zdalnie sterowane samolotów- wszystkie metodą tradycyjną (Chociaż laminaty też mi się podobają. Piankami i depronem gardzę- nie mają duszy)

Z praktycznych umiejętności:
-Dobra znajomość budowy oraz projektowania konstrukcji lotniczych (parę szybowców mam na koncie)
-Mechanika lotu, wytrzymałość, aerodynamika
-SolidWorks- projektowanie bryłowe i powierzchniowe ( Aktualnie pracuję nad modelem kapsuły Dragon Crew)

Z teoretycznych:

-Prawo lotnicze (tyle ile potrzeba do bezpiecznego latania)
-Meteorologia



Na studiach zainteresowałem się kosmonautyką i szukam ludzi którzy pomogą rozwinąć mi się w tym temacie. Szukam tutaj ludzi z którymi mam nadzieje w przyszłości będę w stanie budować coś wielkiego. Ludzi którzy jak nie wejdą drzwiami to wejdą ze mną oknem. Ale na początek zadowolę się modelarnią rakietową w 3miescie 😅

Pozdrawiam wszystkich
Max Nastały
Awatar użytkownika
Vigoniusz
****
Posty: 220
Rejestracja: środa, 20 cze 2018, 15:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Aloha!

Post autor: Vigoniusz »

Witaj na pokładzie, takich ludzi tu znajdziesz :)
Space is hard.
Awatar użytkownika
calvo
**
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 10 sie 2020, 17:41
Lokalizacja: NL

Re: Aloha!

Post autor: calvo »

Ahoy !
Drzwiami, oknem, kominem... kwestia umowna. 8) :lol:
Per aspera ad astra.
ODPOWIEDZ