Witajcie wszyscy!

Jesteś nowy? - przedstaw się...
Soltysiczek158
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2019, 00:33

Witajcie wszyscy!

Post autor: Soltysiczek158 »

Witam!

Nazywam się Jakub, jestem tegorocznym maturzystą z Gdyni. Robiłem i robię w swoim życiu dosyć dużo, więc czemu by nie spróbować z amatorskimi rakietami? :lol:
Bawie się płytkami Arduino, które jak widzę, są często wykorzystywane jako elektronika pokładowa (szczerze to mnie ten fakt mega zajarał).

Wychodzę do Was, starszych i młodszych wyjadaczy z pytaniem: Czy jest jakieś koło w Gdyni (lub ogólnie 3city), które jest w stanie nauczyć takiego ogórka jak ja? Przeczytać i obejrzeć to jedno, a porozmawiać ze znawcami twarzą w twarz to drugie.

Dzięki wielkie każdemu kto przeczytał. Mam nadzieję, że uda mi się wkręcić w wasz świat! :)

Owocnych lotów!!!
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Witajcie wszyscy!

Post autor: Kacper »

Cześć!

Właśnie rozpoczęliśmy prace nad stworzeniem modelarni rakietowej PTR w Gdyni. Będziemy wynajmować pomieszczenie nieopodal stanowiska badawczego PTR, na którym prowadzone są testy statyczne. Pomieszczenie 55m2 puki co w stanie surowym. Bedzie wymagało malowania, wyposażenia w stoły, regały, narzędzia. Myślę, że na wiosnę będzie można zrobić oficjalne otwarcie. :D Zapraszamy!
ODPOWIEDZ