Czesc / Krzysiek z Wroclawia

Jesteś nowy? - przedstaw się...
jogi997
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 25 paź 2018, 07:14
Lokalizacja: Wrocław

Czesc / Krzysiek z Wroclawia

Post autor: jogi997 »

Czesc, tu Krzysiek z Wroclawia. Mam 36 lat, drugie dziecko wlasnie w drodze, milion zainteresowan i zero czasu.
Kilka tygodni temu zainteresowalem sie rakietami. Najbardziej interesuje mnie samodzielne robienie elektroniki / softu - przynajmniej na poczatku. Bardzo chetnie poznam modelarzy z jakims doswiadczeniem z moich okolic w celu nawiazania wspolpracy :
chcialbym skupic sie na elektronice (mam np rozne ciekawe pomysly na lokalizacje modelu po ladowaniu) ktora moglbym testowac na Waszych rakietach unikajac tysiaca problemow i niedogodnosci nowicjusza. Zapraszam do kontaktu! :))
Awatar użytkownika
MarekS
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 10 wrz 2018, 15:56
Lokalizacja: Wrocław/Gorzów Wlkp.

Re: Czesc / Krzysiek z Wroclawia

Post autor: MarekS »

Cześć
Jestem Marek i "szefuję" zespołowi PoliWRocket realizowanemu na Politechnice Wrocławskiej. Akurat elektroników i to takich z własnymi pomysłami na elektronikę w payloadzie nam brakuje więc bardzo chętnie się z Tobą spotkamy:)
Pozdrawiam
Marek
<Najłatwiej odbić się od dna, ale skąd wiesz, że nie ma drugiego dna?>
jogi997
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 25 paź 2018, 07:14
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czesc / Krzysiek z Wroclawia

Post autor: jogi997 »

SUPER!!! :))) Lepiej sie zatem ulozyc nie moglo :P Dzis wlasnie czytalem Twoja obszerna relacje z tegorocznego eventu i zwrocilem uwage na Twoja lokalizacje :P Choc jestem niesamowicie zarobiony i jedyny wolny czas jaki udaje mi sie wygospodarowac to 1-2 godziny po 20, postaram sie wyrwac z domu na jakis event zeby zakosztowac tych emocji. (Sam jeszcze nie odpalilem ani jednej rakiety choc wyposazylem sie w kilka gotowcow i zdazylem nawet zbudowac wlasne urzadzenie startowe)
mrozigor
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 28 paź 2011, 16:58

Re: Czesc / Krzysiek z Wroclawia

Post autor: mrozigor »

Mógłbym się podpiąć? ;) Także pomieszkuję we Wrocławiu i chętnie bym nabrał praktyki pod okiem kogoś doświadczonego ;)

[EDIT] Dodam, że także mogę pomóc w kwestii hardware'u i software'u.
jogi997
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 25 paź 2018, 07:14
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czesc / Krzysiek z Wroclawia

Post autor: jogi997 »

Extra! O to wlasnie chodzilo!
JakubJ
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 4 paź 2018, 22:05

Re: Czesc / Krzysiek z Wroclawia

Post autor: JakubJ »

Cześć, ja też z PoliWrocket. Zapraszamy do współpracy :)
prettyfly
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 20 lis 2018, 12:51
Lokalizacja: Jelenia Gora
Kontakt:

Re: Czesc / Krzysiek z Wroclawia

Post autor: prettyfly »

mozna rowniez sie podpiac? jestem noewy na forum i chcialbym znalezc druzyne z ktora moglbym cos poprojektowac. jestem z jeleniej gory ale bywam czesto we wrocku
ODPOWIEDZ