Nowe Forum

armagedon2212
*
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 6 lip 2013, 10:07
Lokalizacja: Dąbrowa Białostocka
Kontakt:

Nowe Forum

Post autor: armagedon2212 »

Witam wszystkich. Właśnie założyłem nowe formu poświęcone rakietnictwó serdecznie zapraszam do wchodzenia rozpoczynania wątków itp.

adres: www.rakietnictwo.fora.pl :lol:
admin
Administrator
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 31 sty 2011, 17:44

Re: Nowe Forum

Post autor: admin »

A co jest nie tak z tym forum, że postanowiłeś założyć nowe?
Zajmuję się forum tylko od strony technicznej
armagedon2212
*
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 6 lip 2013, 10:07
Lokalizacja: Dąbrowa Białostocka
Kontakt:

Re: Nowe Forum

Post autor: armagedon2212 »

Wszystko jest ok tylko postanowiłem założyć nowe aby inni łatwiej mogli dotrzeć do niektórych wątków których na tym forum nie ma. Mam pewną grupę która jest bardzo zamieszana w modelarstwie rakietowym i postanowiliśmy żeby założyć nowe i tam będziemy odpowiadać na pytania innych jak również pomagać w codziennych problemacz z rakietami :)
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Re: Nowe Forum

Post autor: Paul »

Witam,
Z forum jest duzo roboty by odpowiednio funkcjonowalo, ale jezeli uwzasz, ze dasz sobie z tym rade, no to do dziela :grin:
Pierwsze co mi sie osobiscie nie podoba to,to slowo "rakietnictwó". Rowniez i " modelarswu " pisze sie z otwartym "u".
W polskim jezyku nie ma slowa ktore sie konczy z "U - zamknietym"
Popraw to prosze :wink:

Paul
Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI
Posty: 828
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowe Forum

Post autor: Tofifi »

Populacja rakietowych maniaków w Polsce jest maleńka, to cud, że to forum w ogóle istnieje, myślę, że twoje forum nie będzie miało aż tak wielkiego ruchu a co za tym idzie, zabraknie też Genius loci.... No ale próbuj najważniejsze to coś robić.. Obrazek
norteno
*
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 15:04

Re: Nowe Forum

Post autor: norteno »

"aby inni łatwiej mogli dotrzeć do niektórych wątków których na tym forum nie ma. Mam pewną grupę która jest bardzo zamieszana w modelarstwie rakietowym"
Zwyczajnie ręce opadają.
admin
Administrator
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 31 sty 2011, 17:44

Re: Nowe Forum

Post autor: admin »

Kolega ma 12 lat i z tego co widziałem to nie jest jego pierwsza strona. Niech próbuje, uczy się. Mam jednak duże wątpliwości czy na tamtejszym forum informacje będą rzetelne (tu na forum mamy naprawdę kumatych ludzi).
Jeśli czegoś nie mogłeś wyszukać na tym forum to polecam korzystać z tricku, którego ja używam.
Wchodzimy na google.com
W wyszukiwanej frazie wpisujemy:
site:forum.rakiety.org.pl szukana_fraza

Czyli jeśli szukamy informacji np.: o anihilacji to wpisujemy w wyszukiwarkę:
site:forum.rakiety.org.pl anihilacja

Przeindeksuję również wyszukiwarkę na forum - być może właśnie przez to występują problemy z wyszukiwaniem na forum.
Zajmuję się forum tylko od strony technicznej
ODPOWIEDZ