Oszukany przez strzały.pl?-sklep pirotechniczny

czyli o wszystkim na każdy temat
Gość

Oszukany przez strzały.pl?-sklep pirotechniczny

Post autor: Gość »

Mam taki problem złożyłem zamówienie 12 kwietnia(sobota).Napisali mi ze oczekują na płatę(taki był status),potem wplacilem w poniedziałek 14 doszło do nich 16 kwietnia sroda,pozniej zrobil sie status w kolejce do pakowania 17 kwietnia.I ten status dalej sie utrzymuje a oni mi jescze nie przyslali co zrbić?POMÓŻCIE! :( :cry:
Gotherd
**
Posty: 42
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Post autor: Gotherd »

Nic nie robić :P. Na strzałach zawsze mają długie terminy.. Napisz do nich przypomnienie co z paczką, ale nie ma co panikować - na przyszłość bierz po prostu gdzie indziej :).
piropirat
**
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:32

Post autor: piropirat »

Dołączę się do tematu.

Kupiłem produktów za 502,80 zł.

Nie otrzymałem nawet połowy rzeczy,

na maile nie odpowiadają już od 2 tygodni.

Zastanawiam się co z tego wyjdzie...
POczatkujacy
***
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31

Post autor: POczatkujacy »

Mi przysłali po miesiącu. Sprawdź czy na poczcie nie masz awizo.
piropirat
**
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:32

Post autor: piropirat »

Oke, dzięki.

Ale nie powinni wystawiać całego rachunku.

W paczce była karteczka "Resztę doślemy później",

ale faktu to nie zmienia. Albo mogą oszukać mnie, albo zapomnieć.

Jak na razie jestem stratny ok. 300-350 zł.
POczatkujacy
***
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31

Post autor: POczatkujacy »

Ja doszedłem do wniosku że po co u nich zamawiać. Mają najdrożej w siecie. Najlepiej weż sobie na forum piro i dział kupie sprzedam i tam jest b&g, irkracek i inni. Albo najlepsze jest to że napisali mi jak zamówiłem lont wolnopalny że go nie mają i będą mieć za 3 tygodnie. Choć przez te 3 tygodnie w ich sklepie był oznaczony jako "dostępny"
piropirat
**
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:32

Post autor: piropirat »

No, dzięki.

Następnym razem będę kupował w Niemczech, w workach po 25 kg.

Wyjdzie o wiele taniej. I chloran nie będzie tak mocno zbrylony pewnie, ten ze strzałów musiałem młotem rozwalać.
texwillerxxx
***
Posty: 75
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: texwillerxxx »

Nie chce byc zlosliwym, ale mysle sobie, po co zasmiecac fora internetowe takimi tematami?

Do tego sluzy mail, telefon...

Mamy problem okielznac takie posty na forum.strzaly.pl , nie chcialbym aby to samo stalo sie tutaj :) :wink: .



Co do lontu, Pan Tomasz czekal na dostawe z chin, otrzymal szybkopalny zamiast wolno.





Post OT, do wywalenia, ale nie moglem sie powstrzymac...





Pozdrawiam.
scooterfunpl
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: środa, 23 lut 2011, 12:56

Re: Oszukany przez strzały.pl?-sklep pirotechniczny

Post autor: scooterfunpl »

Ja zrobiłem zakupy za niecałą setkę i mi przysłali po 3tyg.. otworzyłem paczkę, i co tam znalazłem?? zamiast lontu wolnopalnego visco 3mm był szybkopalny 2mm, bębny do kulowca były pogięte, oraz dowalili mi na paragon jakąś ksiąźeczke za rzekomo 36zł, a z produktów zostały "ucięte" złotówki i dopisane jako koszt książki. mieliście podobne problemy??
POczatkujacy
***
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31

Re: Oszukany przez strzały.pl?-sklep pirotechniczny

Post autor: POczatkujacy »

Ja z tym paragonem miałem identycznie. Korpusy na szelki kosztowały 10 zł a na paragonie było: 7,29korpusy i 2,71 książka. Dobra apropo tego lontu to nie miał go dostępnego 3 tygodnie, a i tak dalej na stronie był zapisany jako produkt dostępny. Po prostu wydaje mi się że sklep jest z lekka nieodpowiedzialny.....
Zablokowany